צרו קשר לכל אינפורמציה נוספת

שם

דואר אלקטרוני

פתרונות למגזר העסקי

ירוק יותר גם בכיס…

חברת סולוג'יק מציעה לחברות ועסקים להצטרף למהפכת האנרגיה הירוקה תוך כדי מינוף העסק והגדלת היקף הרווחים. עסקים רבים צמחו והתפתחו הודות לשדרוג מערכת צריכת האנרגיה שלהם והסבתה למערכת אנרגיה סולארית. העידוד הממשלתי להשתמש באנרגיה סולארית המתבטא בזיכוי העסק תמורת החשמל המוזרם למערכת, בשילוב עם הצורך הגואה למציאת מקורות אנרגיה מתחדשים ולצמצום פליטת גזי החממה – הופכים את שיטת הפקת האנרגיה הסולארית אטרקטיבית לעסקים ומוסדות גדולים וקטנים כאחד. חברת סולוג'יק מייצרת ומשווקת מערכות המותאמות לאופיו של העסק ומאפשרות לו לשאת רווח כלכלי נאה תמורת הפקת החשמל, בנוסף להיותו שותף ביצירת סביבה ירוקה יותר. עסק אשר יתקין מערכת הפקת אנרגיה סולארית יוכל למתג את עצמו, כעסק ירוק ובכך לזכות ביתרון משמעותי בקרב פלח שוק רחב של צרכנים שמחשיבים את הגישה הסביבתית כשיקול מרכזי בהתנהגות העסקית שלהם.

מערכות לעסקים קטנים

מהיום, גם עסקים קטנים יכולים ליהנות מיתרונות ההפקה של אנרגיה סולארית ולהוריד באופן משמעותי את הוצאות החשמל שלהם. יועצי חברת סולוג'יק מתאימים לכל לקוח מערכת אשר תענה על צרכיו ותהלום את אופיו של העסק, כך שההשקעה במערכת סולארית תוכל להיות רווחית גם לעסקים קטנים.

מערכות לעסקים גדולים

עסקים ומוסדות ציבור גדולים, יכולים להרוויח אף יותר מהתקנת מערכות אנרגיה סולאריות. התקנת פאנלים סולאריים כחלק ממערכות הפקת אנרגיה סולאריות על שטח לא מנוצל, מאפשרת להעלות את היעילות הכלכלית של העסק תוך כדי תרומה למהפכה הירוקה בארץ ובעולם. התקנת מערכת הפקת אנרגיה סולארית בעסק תחסוך פליטה של עשרות טונות של גזי חממה לשנה ותהווה תרומה משמעותית יותר לאיכות הסביבה. מוסדות ציבור וחברות רבות בארץ ובעולם אימצו את התפיסה הכלכלית-סביבתית הזו והתקינו מערכות אנרגיה סולאריות על שטחן הלא-מנוצל. בין מוסדות וחברות אלו: מפעלי היי-טק, משקים חקלאיים, בתי ספר ועוד.

התקנת מערכת הפקת אנרגיה סולארית בעסק מהווה השקעה חכמה – שיווקית ועסקית. התשואה שנתית על ההשקעה במערכת היא כ 10-12%. רמת הסיכון היא נמוכה מאוד – אספקת החשמל והחזר ההשקעה תלויים כמובן באור השמש הבלתי נדלה שלנו.