צרו קשר לכל אינפורמציה נוספת

שם

דואר אלקטרוני

פתרונות למגזר הפרטי

עכשיו גם אתם יכולים להרוויח…

חברת סולוג'יק מציעה מגוון פתרונות למגזר הפרטי, כך שכל משק בית, בניין משותף, קהילה, שכונה או יישוב יוכלו להרוויח מהיתרונות הרבים שמציעים פתרונות האנרגיה הסולארית מבית החברה. הפתרונות המגוונים של חברת סולוג'יק מאפשרים לכל הגוונים המרכיבים את המגזר הפרטי להיות שותפים בשינוי הסביבתי והכלכלי העתידי של האנרגיה הירוקה.

להלן מספר פתרונות אנרגיה סולרית המוצעים למגזר הפרטי על ידי חברת סולג'יק:

מערכת ביתית המחוברת לרשת –

פתרון זה מאפשר לכל משק בית להיות צרכן ויצרן חשמל בו זמנית. מערכת פשוטה זו מאפשרת לחבר את מערכת הפקת החשמל הסולרית לרשת החשמל הקיימת. החשמל הנצרך על ידי משק הבית מופק על ידי לוחות סולאריים המפיקים אנרגיה פוטו-וולטאית, המחוברים לרשת החשמל באמצעות ממיר מתח. כאשר כמות החשמל הנדרשת על ידי משק הבית עולה על קצב ייצור החשמל באמצעות הלוחות הסולאריים, משק הבית מקבל את החשמל מתשתית החשמל הרגילה. לעומת זאת, בחלק ניכר מהזמן נוצר עודף חשמל המיוצר על ידי מערכת האנרגיה הסולארית. עודף זה מועבר לתשתית של חברת החשמל. חברת החשמל מזכה את משקי הבית עבור החשמל שעובר לתשתית החברה. התקנת מערכת אנרגיה סולארית הינה פשוטה יחסית ומהירה. כל משק בית יכול ליהנות מייצור חשמל נקי וירוק, תוך חיסול חשבונות החשמל שלו. כל שנדרש הוא גג פנוי בגודל 10-50 מ"ר והשקעה ראשונית בהתקנת המערכת. מערכות האנרגיה הסולארית של חברת סולג'יק מתאימות לבתים חדשים וישנים כאחד.

מערכות עצמאיות

ישנם מקומות ייחודיים המצריכים פתרונות אנרגיה ייחודיים. חברת סולוג'יק פיתחה מגוון פתרונות המאפשרים למקומות קטנים או מבודדים להסתמך על אנרגיה סולארית כמקור אנרגיה אמין ובטוח. בעזרת מערכת מתקדמת אך פשוטה, יישובים קטנים, חוות או כל מקום מבודד אחר יכול לשדרג את איכות ואמינות צריכת החשמל. מקומות רבים, בהם יישובים קהילתיים, חוות חקלאיות ומתקנים מרוחקים נהנים מצריכת חשמל אמינה, יעילה וחסכונית בעזרת מערכות האנרגיה הסולרית של סולוג'יק. אנו מזמינים אתכם לשכוח מטרטורי הגנרטורים ומהפסקות החשמל ולהצטרף למהפכת האנרגיה החסכונית והירוקה.

מערכות מותאמות לצרכי הלקוח

יועצי החברה מסייעים לקהל לקוחותינו לאבחן את צרכי האנרגיה שלהם והתנאים הפיסיים העומדים לרשותם  על מנת לתכנן ולהתאים עבורם את מערכת האנרגיה הסולרית המתאימה. בצורה זו כל לקוח מקבל מערכת העונה על צרכיו ומתאימה לאופן צריכת החשמל הייחודית שלו.