חברת סולוג'יק שמה לה למטרה לקדם את תחום ניצול מקורות האנרגיה החלופיים ובייחוד האנרגיה הסולארית ושימור האנרגיה במדינת ישראל. חזונה של החברה אשר הוקמה על ידי היזם מיכאל לסרי הוא להוות גורם מרכזי בהטמעת השימוש הביתי והעסקי באנרגיה סולרית בישראל.

עכשיו גם אתם יכולים להרוויח

חברת סולוג'יק מציעה מגוון פתרונות למגזר הפרטי, כך שכל משק בית, בניין משותף, קהילה, שכונה או יישוב יוכלו להרוויח מהיתרונות הרבים שמציעים פתרונות האנרגיה הסולארית מבית החברה. הפתרונות המגוונים של חברת סולוג'יק מאפשרים לכל הגוונים המרכיבים את המגזר הפרטי להיות שותפים בשינוי הסביבתי והכלכלי העתידי של האנרגיה הירוקה.

באמצעות חיבור טכנולוגיות מתקדמות למקור אנרגיה נגיש ובלתי נדלה, חברת סולוגי'ק פיתחה מערכות יעילות המותאמות באופן ייחודי לכל לקוח בנפרד, על מנת לוודא כי כל לקוח ייהנה ממרב האנרגיה הנקייה תוך החיסכון הכלכלי המרבי. המערכות מפיקות אנרגיה פוטו-וולטאית באמצעות שיטה יעילה ופשוטה. פשטות זו מבטיחה למערכת אורך חיים ארוך במיוחד תוך דרישות תחזוקה מינימאליות .

הדרך לסביבה בטוחה וירוקה עוברת דרך ניצול מקורות אנרגיה מתחדשים. מדינות וארגונים רבים הגיעו למסקנה כי מקורות האנרגיה המתחדשים ובייחוד האנרגיה הסולרית מהוות גורם מרכזי ביצירת סביבה נקייה וירוקה יותר – סולג'יק מזמינה אתכם להיות שותפים בעיצוב עתיד סביבתי נקי וירוק, תוך כדי חיסול חשבונות החשמל, כבר מהיום.

מערכות מותאמות לצרכי הלקוח

sol-p1

יועצי החברה מסייעים לקהל לקוחותינו לאבחן את צרכי האנרגיה שלהם והתנאים הפיסיים העומדים לרשותם  על מנת לתכנן ולהתאים עבורם את מערכת האנרגיה הסולרית המתאימה. בצורה זו כל לקוח מקבל מערכת העונה על צרכיו ומתאימה לאופן צריכת החשמל הייחודית שלו.

מערכות לעסקים קטנים

p5

מהיום, גם עסקים קטנים יכולים ליהנות מיתרונות ההפקה של אנרגיה סולארית ולהוריד באופן משמעותי את הוצאות החשמל שלהם. יועצי חברת סולוג'יק מתאימים לכל לקוח מערכת אשר תענה על צרכיו ותהלום את אופיו של העסק, כך שההשקעה במערכת סולארית תוכל להיות רווחית גם לעסקים קטנים.

המערכות מפיקות אנרגיה פוטו-וולטאית

sol-p3

המערכות מפיקות אנרגיה פוטו-וולטאית באמצעות שיטה יעילה ופשוטה. פשטות זו מבטיחה למערכת אורך חיים ארוך במיוחד תוך דרישות תחזוקה מינימאליות .

פרוייקט העץ הסולרי

צרו קשר לכל אינפורמציה נוספת

שם

דואר אלקטרוני