צרו קשר לכל אינפורמציה נוספת

שם

דואר אלקטרוני

ליצור מחר טוב יותר לכולם…

חברת סולוג'יק שמה לה למטרה לקדם את תחום ניצול מקורות האנרגיה החלופיים ובייחוד האנרגיה הסולארית ושימור האנרגיה במדינת ישראל. חזונה של החברה אשר הוקמה על ידי היזם מיכאל לסרי  הוא להוות גורם מרכזי בהטמעת השימוש הביתי והעסקי באנרגיה סולרית בישראל.

חברת סולוג'יק נמנית עם החברות המובילות בעולם העוסקות בתחום האנרגיה הסולארית. חברת סולוג'יק פועלת בשווקי אירופה, מזרח אסיה ובישראל. החברה מיישמת את הידע העולמי בנושא אנרגיה סולרית על מנת לפתח ולשווק פתרונות אנרגיה ישימים ויעילים המיועדים לעסקים, חברות ומשקי בית.

בימים אלו, תהליכים כגון התחממות גלובלית, זיהומים סביבתיים והתדלדלות מקורות האנרגיה בעולם מעמיקים ומתרחבים. חזונה של חברת סולג'יק הוא למצוא וליישם פתרונות לבעיות של מחר, החל מהיום. חברת סלוג'יק משווקת מערכות אנרגיה סולארית ביתיות המאפשרות לעסקים ומשקי בית להיות שותפים בעיצוב סביבה נקייה וירוקה יותר, לצד חיסכון כלכלי משמעותי. באמצעות מערכות האנרגיה הסולאריות של חברת סולוג'יק כל משק בית יכול לייצר  את כל כמות החשמל שברצונו לצרוך ואף יותר, על ידי ניצול מקור האנרגיה הנגיש, הנקי והזול ביותר שיש – השמש. על ידי ייצור וצריכת חשמל באמצעות אנרגיה סולארית המופק על ידי מערכות האנרגיה של סולג'יק, כל עסק משק בית יכול למנוע את טביעת הרגל האקולוגית שלו ולתרום למאמץ לשמירת כדור הארץ מפגיעות סביבתיות.

באמצעות חיבור טכנולוגיות מתקדמות למקור אנרגיה נגיש ובלתי נדלה, חברת סולוגי'ק פיתחה מערכות יעילות המותאמות באופן ייחודי לכל לקוח בנפרד, על מנת לוודא כי כל לקוח ייהנה ממרב האנרגיה הנקייה תוך החיסכון הכלכלי המרבי. המערכות מפיקות אנרגיה פוטו-וולטאית באמצעות שיטה יעילה ופשוטה. פשטות זו מבטיחה למערכת אורך חיים ארוך במיוחד תוך דרישות תחזוקה מינימאליות .

הדרך לסביבה בטוחה וירוקה עוברת דרך ניצול מקורות אנרגיה מתחדשים. מדינות וארגונים רבים הגיעו למסקנה כי מקורות האנרגיה המתחדשים ובייחוד האנרגיה הסולרית מהוות גורם מרכזי ביצירת סביבה נקייה וירוקה יותר – סולג'יק מזמינה אתכם להיות שותפים בעיצוב עתיד סביבתי נקי וירוק, תוך כדי חיסול חשבונות החשמל, כבר מהיום.